O nas

KupWynajmij  to platforma internetowa dostarczająca wszystko co niezbędne na etapie projektowania, budowy, remontu oraz użytkowania budynków. Strona zawiera sklep internetowy, wypożyczalnię sprzętu oraz szeroką gamę usług.

Sklep oferuje materiały budowlane niezbędne do budowy, remontu i termomodernizacji domów mieszkalnych a także wyposażenie techniczne zapewniające tanie i ekonomiczne użytkowanie obiektów. Od innych sklepów internetowych wyróżnia nas wiedza i doświadczenie techniczne, którym dzielimy się z klientem na etapie doboru, montażu i eksploatacji. Nie bez znaczenia jest również polityka firmy w zakresie oferowanego asortymentu, zgodnie z którą, w ofercie znajdują się tylko produkty renomowanych producentów objęte gwarancją i odpowiednim systemem kontroli jakości.

Wypożyczalnia sprzętu umożliwia prowadzenie prac oraz serwisów przy minimalnych nakładach finansowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i do klientów indywidualnych. Warunki wynajmu uzależnione są od intensywności współpracy oraz okresów wypożyczenia. Jesteśmy elastyczni terminowo oraz uniwersalni pod kątem formalności związanych z wypożyczeniem. Na życzenie klienta, ekspresowo poszerzamy zakres oferowanego sprzętu.

Dla najbardziej wymagających, oferujemy różnego rodzaju usługi związane z montażem, serwisem czy pomiarem. Do wszystkich usług montażu i serwisu wykorzystujemy tylko profesjonalne firmy zewnętrzne z którymi współpracujemy od lat..

Zapraszamy do współpracy

Zespół KupWynajmij