Materiały budowlane

 • 300,00 zł

  Przeznaczenie: Chudy beton posiada niższą wytrzymałość a niżeli beton konstrukcyjny, dlatego jest stosowany głównie jako warstwa podkładowa pod posadzki, fundamenty, roboty brukarskie. Znajduje również zastosowanie w stabilizacji podłoża.

  300,00 zł
 • 300,00 zł

  Przeznaczenie: Beton wykorzystywany jako element podbudowy lub materiał konstrukcyjny przy wnoszeniu fundamentów, ścian wewnętrznych, słupów wewnętrznych, posadzek, wieńców, schodów, nadproży, itp. Nie nadaje się do stosowania w zmiennych warunkach atmosferycznych i wilgotnościowych.

  300,00 zł
 • 350,00 zł

  Przeznaczenie: Beton konstrukcyjny, do zastosowania w takich elementach jak fundamenty, nadproża, schody, stropy, fundamenty. Idealnie sprawdza się w środowisku suchym lub stale mokrym. Nie nadaje się do środowiska cyklicznie mokrego. 

  350,00 zł
 • 350,00 zł

  Przeznaczenie: Beton idealnie sprawdza się we wszelkiego rodzaju elementach konstrukcyjnych narażonych na stałe lub cykliczne oddziaływanie wilgoci jednak z zastrzeżeniem równoczesnego oddziaływania wilgoci (deszcz) i mrozu.

  350,00 zł
Wyświetla od 1 do 4 z 4 produktów

Od betonu, poprzez pustaki, aż po więźbę. Tanie i profesjonalne materiały budowlane konstrukcyjne i wykończeniowe.

Materiały budowlane są nieodłącznym elementem budowy każdego obiektu. Nasz sklep skupia się na sprzedaży materiałów przeznaczonych do budowy domów jedno i wielorodzinnych a także innych obiektów wznoszonych metodą tradycyjną i prefabrykowaną.
Niniejsza kategoria obejmuje materiały do robót betoniarskich, żelbetowych, murarskich i ciesielskich. W ofercie również szeroka gama materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. Tworząc ofertę skupialiśmy się na produktach budowlanych, charakteryzujących się wysoką jakością i niską ceną. Wszelkie materiały pochodzą od renomowanych producentów i posiadają parametry potwierdzone stosownymi certyfikatami.

Jeśli nie znajdziesz materiału który szukasz, zadzwoń lub napisz a przygotujemy Ci ofertę indywidualną.