Beton


Mieszanki betonowe najwyższej jakości, wytwarzane w oparciu o profesjonalny węzeł betoniarski.


Oferujemy mieszanki betonowe do każdego rodzaju fundamentu, stropu, ścian oraz innych dowolnych konstrukcji betonowych i żelbetowych. Jesteśmy również w stanie dostarczyć beton posadzkowy oraz wszelkiego rodzaju betony specjalne i recepturowe. Na życzenie Klienta dostarczamy również stabilizacje piaskowo żwirowe i piaskowo cementowe.

Beton produkowany jest z najwyższej jakości składników na nowoczesnym węźle betoniarskim a następnie transportowany do Klienta za pośrednictwem profesjonalnych środków transportu. Zapewniamy szybkie terminy realizacji oraz atrakcyjne ceny .

Zalecamy zamawianie telefoniczne umożliwiające ustalenie dogodnego dla Państwa i wolnego na węźle terminu realizacji. Zamówienia można składać również on-line. W takiej sytuacji w trakcie realizacji zamówienia należy podać interesujący Państwa termin, godzinę oraz adres dostawy. W przypadku zamówień on-line, zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z realizacji zamówienia w przypadku gdy podany przez Państwo termin realizacji usługi jest już zajęty.

Dostawa na terenie powiatu rybnickiego, wodzisławskiego, jastrzębskiego, raciborskiego. Inne miejsca dostawy ustalamy telefonicznie.