Rekuperatory powietrza


Rekuperatory i centrale wentylacyjne wraz z asortymentem dodatkowym.


Posiadamy w ofercie profesjonalne rekuperatory powietrza o wysokiej efektywności energetycznej i sprawności odpowiadającej najlepszym rozwiązaniom dostępnym na rynku, jak również centrale wentylacyjne wykonane w wersji ekonomicznej, idealnie sprawdzającej się w przypadkach gdy klient jest świadomy korzystnego stosunku jakości do ceny i zdaje sobie sprawę, że niska cena pociąga za sobą gorsze wyniki oszczędności eksploatacyjnych.


Na wysoką efektywność wentylacji mechanicznej ma wpływ nie tylko odpowiednia jakość centrali wentylacyjnej (rekuperatora) ale również właściwy dobór, odpowiednie sterownie i właściwy sposób dystrybucji powietrza w odpowiednich ilościach. U nas otrzymasz darmowe wsparcie techniczne związane z doborem i projektem wentylacji. Każde projekt traktujemy indywidualnie.

Oferta sprzedaży wraz z montażem dotyczy całej polski, jednak ze względu na konieczność podpisania umowy przed realizacją, nie ma możliwości zakupu on-line. W razie chęci montażu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


NAWIĄŻEMY WSPÓŁPRACĘ Z FIRMAMI INSTALACYJNYMI Z CAŁEJ POLSKI