Pompy ciepła


Pompy ciepła to najtańsze ogrzewanie domu. Oferujemy tanie i markowe pompy ciepła do centralnego ogrzewania lub do ciepłej wody z pełną obsługą gwarancyjną.


Pompa ciepła jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem do centralnego ogrzewania budynków. Koszty ogrzewania pompą ciepła są zazwyczaj trzykrotnie niższe od kotłów elektrycznych i około 20% niższe od kotłów gazowych. Do takich właśnie źródeł należy porównać pompy ciepła gdyż wszystkie wyżej wymienione rozwiązania są w pełni bezobsługowe.


Największym atutem pompy ciepła jest to, że do produkcji energii cieplnej pośrednio wykorzystywany jest prąd. Mając na uwadze obecne regulacje prawne w zakresie net meteringu, czyli możliwości okresowego bilansowania energii wyprodukowanej przez instalacje fotowoltaiczne z energią zużyta przez budynek, ogrzewanie budynku może być darmowe co zapewnia szybki zwrot zakupu tego typu ogrzewania.

Oferta sprzedaży wraz z montażem dotyczy całej polski, jednak ze względu na konieczność podpisania umowy przed realizacją, nie ma możliwości zakupu on-line. W razie chęci montażu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


NAWIĄŻEMY WSPÓŁPRACĘ Z FIRMAMI INSTALACYJNYMI Z CAŁEJ POLSKI